willa ewa
Ustroń noclegi

Pokoje Gościnne

Lokalizacja

panorama Ustronia

Dzielnica uzdrowiskowa "ZAWODZIE"

Dzielnica Zawodzie to jedno z najpiękniejszych miejsc w Ustroniu – piękne widoki, cisza i spokój i zarazem bliskość do centrum miasta – to gwarancja wspaniałego odpoczynku w Beskidzie Śląskim.
Nasz pensjonat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie domów wczasowych i sanatoriów – Malwy, Róży, Złocienia oraz Śląskiego Szpitala Reumatologicznego i Uzdrowiska Ustroń.
Zaledwie kilka minut spacerem dostaniemy się do ustrońskiego rynku, dobrych restauracji, a w tylko kilkanaście minut potrzebujemy, aby dojść do Leśnego Parku Niespodzianek.
Ustroński rynek

Doskonała baza wypadowa

Pokoje Ewa to także doskonała baza wypadowa na wycieczki górskie, szczególnie na Równicę – na szlak czerwony, prowadzący na ten szczyt dojdziemy w dwie minuty, a po drodze możemy także odwiedzić dwa źródła znajdujące się na Szlaku Źródlanym – Źródło Żelaziste i Źródło Karola.
Najważniejszym aspektem lokalizacji Pokoi Ewa jest jednak absolutna cisza i spokój, a schowany na uboczu piękny ogród sprawi, że goście mogą się poczuć jak w innym świecie.
Lokalizacja Pokoi Ewa sprawia, że to miejsce idealne na odpoczynek, na pełne czerpanie z oferty turystycznej Ustronia, a także na odwiedziny osób goszczących ustrońskie sanatoria.